fbpx

Kupuji

sofa city real estate home house housing

Najdu a koupím nemovitost pro vás

Hledáte svůj vysněný domov a stále nenacházíte? Jestli už máte dost věčného prohlížení realitních serverů a nechcete dál marnit čas prohlídkami nemovitostí přes den, přehoďte své starosti na moji hlavu. Jak to funguje?

seller city real estate home house housing_1

Poradím ohledně nemovitosti

Když chcete koupit/prodat nemovitost a nejste si v něčem stoprocentně jisti, nabízím možnost osobní konzultace. Týkat se může samotné nemovitosti a jejího stavu, obvyklé ceny, možných rizik, právních otázek, ale třeba i lokality a dalších realitních aspektů. Součástí konzultací je i pravidelný měsíční report s přehledem aktuálního dění na trhu s nemovitostmi. 

K právnímu jednání a servisu využivám služeb JUDr. T. Pazourkové z advokátní kanceláře MKA Nosko.

Zařídím všechno ostatní

Financování

Ve světě financí se pohybuji celý život. Pokud si to budete přát, ráda pro vás zajistím hypotéku, vyberu nejvhodnější pojištění nemovitosti a další související služby.

Rekonstrukce

Pokud váš nový dům či byt potřebuje opravit, když chcete mít hezčí zahradu nebo interiér vybavený na míru, neváhejte se na mě obrátit. Vše společně probereme a já to pak zařídím. 

Cokoli dalšího

Koupi nebo prodej nemovitosti beru jako komplexní záležitost, proto vám ráda pomohu se vším, co budete potřebovat. Domluvím stěhovací firmu, zajistím úklid nebo najdu nejlepší školu v okolí…

KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?