fbpx

Šárka Sattar

Nad Zámečkem, Praha 5 Košíře -Cibulka

Nad Zámečkem, Praha 5 Košíře -Cibulka

Exkluzivně vám nabízíme na dlouhodobý pronájem zrekonstruovaný, vzdušný 1+1 44 m2 v atraktivní části Praha 5 Košíře -Cibulka.

Byt je kompletně nově zrekonstruován a je umístěn v  3NP cihlového rodinného domu z 30.let v ulici Nad Zámečkem. Je zde možnost využívání zahrady domu.

Dispozičně byt nabízí předsíň ze které je vstup do všech místností a to: ložnice, koupelny s toaletou a kuchyně. Kuchyň je vybavena linkou se spotřebiči – indukční varná deska, lednice, pračka a myčka 60cm. Ložnice je situována na jihovýchod a  má výhled  do zahrady. Podlahy jsou dřevěné plovoucí. V koupelně s toaletou je umístěn sprchový kout, umyvadlo, elektrický bojler Tatramat. 

Na předsíni je umístěn elektrický  kotel Bosch, kterým se byt vytápí.  V bytě jsou nová dřevěná Euro-okna. Vlastní vodoměr  je umístěn v koupelně.

Lokalita má svůj typický prvorepublikový půvab a  je výborně dostupná jak MHD (bus 3min pěšky směr Kavalírka tram), vlaková stanice Praha Cibulka 4min pěšky,  metro Motol či metro Anděl 15min MHD. Dále v blízkém okolí- tenisové kurty Cibulka, squash a lezecké centrum Cibulka, park Cibulka , restaurace Filema, restaurace U Tenisu, cukrárna Zavalianis a obchod Albert či Žabka.

Byt je vhodný pro 1-2 osoby, bez zvířat a pro nekuřáky. Je k dispozici ihned.

Poplatky činí měsíčně 500Kč na 1 osobu (vodné/stočné, odpad, úklid chodby) a elektřina měsíční zálohy 3 500 Kč,-.  Elektřina se nepřevádí. 

NÁJEM: 17.500Kč plus poplatky 4.000Kč včetně elektřiny tj. celkem 21.500,- Kč. 

Deposit 35.000Kč. Provize 1x nájem plus DPH.

KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?