fbpx

Nad Zámečkem, Praha 5 Košíře -Cibulka

Nad Zámečkem, Praha 5 Košíře -Cibulka

Exkluzivně vám nabízíme na dlouhodobý pronájem nově zrekonstruovaný, vzdušný 2+kk  44,5 m2 s balkónem v atraktivní části Praha 5 Košíře -Cibulka.

Byt je kompletně nově zrekonstruován a je umístěn v  2NP cihlového rodinného domu z 30.let v ulici Nad Zámečkem. Je zde možnost využívání zahrady domu.

Dispozičně byt nabízí předsíň ze které je vstup do všech místností a to: ložnice, koupelny s toaletou a kuchyně. Kuchyň je vybavena novou linkou se spotřebiči – indukční varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka 45 cm a je zde vstup na balkon, který nabízí příjemné posezení.   Ložnice je situována na jihovýchod a  má výhled  do zahrady. Na podlaze jsou renovované parkety a jsou zde zabudované police-niky.  V koupelně s toaletou je umístěn sprchový kout, umyvadlo, pračka,  elektrický  kotel Bosch, elektrický bojler Stiebel Eltron.

V bytě jsou nová dřevěná Euro-okna, topení je vlastním elektrokotlem Bosch. Vlastní vodoměr  je umístěn v koupelně.

Lokalita má svůj typický prvorepublikový půvab a  je výborně dostupná jak MHD (bus 3min pěšky směr Kavalírka tram), vlaková stanice Praha Cibulka 4min pěšky,  metro Motol či metro Anděl 15min MHD. Dále v blízkém okolí- tenisové kurty Cibulka, squash a lezecké centrum Cibulka, park Cibulka , restaurace Filema, restaurace U Tenisu, cukrárna Zavalianis a obchod Albert či Žabka.

Byt je vhodný pro 1-2 osoby, bez zvířat a pro nekuřáky. Je k dispozici ihned.

Poplatky činí měsíčně 500Kč na 1 osobu (vodné/stočné, odpad, úklid chodby), internet 50Mb/s 620Kč  a elektřina měsíční zálohy 3 500 Kč,-. Elektřina se nepřevádí.

 NÁJEM: 19.000Kč plus poplatky 4.620Kč včetně elektřiny celkem: 23.6200Kč,- Kč

Deposit 38.000Kč. Provize 1x nájem plus DPH.

 





KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?