fbpx

Padovská 585/10, Praha 10

Padovská 585/10, Praha 10

Exkluzivně vám nabízíme moderní, světlý byt 3+kk 70m2 v 6NP s 2 balkony, 3m2 sklepem, garážovým stáním vedle Hostivařského lesoparku a nádrže. 

Byt v novostavbě z roku 2005 s výtahem se nachází ve slepé ulici přímo u Hostivařského parku. Nabízí hezké výhledy do okolí a klid, ale s veškerou infrastrukturu v dosahu.

Tento 3+kk 70m2 dispozičně nabízí neprůchozí pokoje. Z předsíně jsou vstupy do jednotlivých místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 33m2 má jižní orientaci a přímý vstup na prostorný balkon. Kuchyňský kout je vybaven varnou desku, elektrickou troubu, digestoří a úložnými prostory. Je zde přípojka na myčku a místo pro velkou lednici s mrazákem. 

Hlavní ložnice 12m2 má vstup na druhý balkon a výhled do zeleně stejně jako další obytná místnost – ložnice či pracovna 12m2. Obě místnosti poskytují klid na spaní. 

Koupelna má vanu se sprchovou hlavicí, umyvadlo a otopný žebřík. Toaleta je zvlášť. Všechna okna jsou plastová dvoukomorová, jsou zde žaluzie, podlahy jsou jak dlažba tak dřevěné plovoucí. 

Garážové stání je hned u vchodu do garáží ze společných prostor domu a je vhodné i pro větší auto typu SUV. Vjezd do garáží je na ovladač a je zde bezpečnostní síť. Vchod do garážového prostoru je na čip. Sklep je uzamykatelný, suchý a prostorný i na kolo. V přízemí domu je uzamykatelná kočárkárna/kolárna. Dům je bezbariérový.

Dům je dobře spravován.   Je zde zavedeno dálkové vytápění, energetický C úsporný.  Byt se prodává nevybavený. 

Lokalita tohoto bytu nabízí jak sportovní vyžití – tenis, golf, fotbal, rugby tak obchody Lidl, Žabka, Kaufland,dále ZŠ , MŠ, dětská hřiště, mezinárodní škola Dino, gymnázium Altis aj. Metro Háje 5km (bus 125, 240), metro Skalka 7km (bus 175), vlakové nádraží Praha-Horní Měcholupy 2km (bus 204,240) 

KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?