fbpx

Vila Běleč , Běleč-Liteň, okr. Beroun​ 7+kk

1
Plocha užitná
1
Pozemek
1
Terasa
1 x
Bazén

3D Půdorysy nemovitosti

Vila Běleč , Běleč-Liteň, okr. Beroun​ 7+kk

Nabízíme vám k prodeji velkorysá vilu 7+kk s bazénem. Vila má užitnou plochu 265 m2 s pozemkem 3647 m2. Nachází se 40 km jihozápadně od Prahy, v obci Běleč-Liteň a je obklopena krásnou přírodou CHKO Český kras.

 Vila byla postavena v roce 2005 a navržena tak, aby vyhovovala modernímu bydlení rodiny v soukromém prostředí. Je postavena na 3 podlažích a zahrnuje 6 ložnic, obývací pokoj, jídelnu, kuchyňský kout, spíž, 3 koupelny, 4 toalety, technickou místnost, IT místnost, šatnu a sklad. Srdce domu je v 1. patře s prostorným otevřeným obývacím pokojem a krbem, který je propojený s jídelnou a kuchyňským koutem (celkem 75 m2).

 Velká okna poskytují vynikající přirozené denní světlo a také krásný výhled do krajiny. Je zde přímý přístup na krytou terasu s grilem/jídelním prostorem, je zde také sluneční terasa vedoucí do zahrady a k bazénu.

 Upravená zahrada je obklopena vzrostlými stromy, keři a květinami poskytující úplné soukromí. Bazén o rozměrech 8 m x 4 m nabízí obyvatelům možnost si odpočinout a ochladit se v horkém počasí.

 Vila má příjemnou atmosféru, je prostorná a vzdušná s vynikajícím přirozeným světlem. Design vychází z britského cihlového stylu a interiér nabízí kvalitní vybavení např.

Kuchyň Sykora, spotřebiče Siemens, sanita Villeroy Boch atd. Povrchové úpravy podlah jsou masivní dubové parkety, dlažba s podlahovým vytápěním nebo plně položený koberec. Dřevěná eurookna mají venkovní žaluzie a ložnice jsou klimatizovány.

 Vila má elektrické vytápění (včetně ohřevu vody), které lze ovládat pomocí aplikace pro chytrý telefon (Loxone). Dům má vlastní filtrační jednotku na tvrdou vodu, zabezpečovací systém a dálkově ovládanou vjezdovou bránu, která  je monitorována kamerou.

 Přístup k vile je po zpevněné příjezdové cestě a venkovním stání (částečně kryté), má místo až pro 5 aut.

 Obec Běleč má nové kulturní středisko s venkovním sportovištěm. Golfové hřiště Karlštejn je v docházkové vzdálenosti a v okolí je mnoho cyklostezek a turistických tras.

 Nedaleké obce Zadní Třebáň, Dobřichovice a Řevnice nabízejí občerstvovací restaurace a obchody.

 Obec Běleč spadá pod město Liteň (7 km), kde se nachází základní škola, mateřská škola, obchody, lékařská ordinace a pošta. Do Prahy se snadno dostanete po D5 nebo R4, město Beroun je 16 km, Dobřichovice 10 km a Řevnice 6 km. Běleč má také vlastní vlakové nádraží.

KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?