fbpx

Střešovice 2+KK, Praha 6

Střešovice 2+kk, Praha 6

Exkluzivně vám nabízíme krásný byt se 2+kk 74.8m2 s vlastní zahradou 447m2 v klasické zástavbě Střešovic. Byt se nachází v malém činžovním domě z 30let s celkem pouze 6 byty. 

Dům má nové rozvody vody a odpadu, dále proběhla celoplošná oprava a zateplení střešního pláště, terasy, hydroizolace teras a sanace svislých spodních hydroizolací domu. SVJ je v dobrém stavu.

Byt je po celkové kvalitní rekonstrukci – dubové parkety, vyhřívaná italskádlažba v koupelně, předsíni a kuchyni. Kuchyň na míru s deskou z přírodního kamene a spotřebiči Siemens. Koupelna se zařizovacími předměty Laufen – umyvadlo, bidet, toaleta, sprchový kout, na míru úložné prostory a italské obklady. Nová dřevěná okna s hliníkovým obkladem. Vestavěné skříně vpředsíni i v ložnici, komora s pračkou a sušičkou Bosch, dále vlastní plynový kotel Baxi a také sklep.

Poloha bytu v 1pp umožňuje přímý výstup na terasu a na vlastní zahradu patřící pouze k tomuto bytu dle LV. 

Vstup do bytu je jak domem, je i možnost zařídit vstup přes vlastní zahradu s brankou.

Jedná se o atraktivní lokalitu Střešovice s dostupností jak na tram, tak k metru Petřiny – autobusová zastávka 50m od domu, v blízkosti nemocnice Střešovice, školy, školky, obchody, ale nabízí také parky a odpočinek, sportoviště a hlavně genius loci výstavby 30. let.

Prodáno

Střešovice 2+kk, Praha 6

KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?