fbpx

Ke Klimentce 39

Ke Klimentce 39

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme klasický byt 3+kk (2+1) 65m2 s balkónem 4.5m2 ve vile z první republiky se zahradou v žádané vilové čtvrti Praha 5 Hřebenky. 

Byt se nachází v 1. patře udržované vily z 30let s pouhými 6 byty a zahradou k užívání a sklepem.

V bytě na vás dýchne atmosféra první republiky. Má velké množství zachovalých původních prvků od dveří, špaletových oken, parket, vysokých stropů až po krb s  obložením z kamene.

Byt  je určen k celkové kompletní  rekonstrukci a můžete si ho tedy  předělat přesně dle svých představ.

Dispozičně se zde nachází : prostorná předsíň se vstupem do všech pokojů a to i do koupelny a na toaletu. Obývací pokoj s možným kuchyňským koutem má výstup na balkon, ze kterého je pohled na okolní vily, park Skalka a také čtvrť Cibulka. Jedna ložnice má arkýřová klenutá okna a u druhé ložnice je možno vybudovat koupelnu on-suite a další zvláštˇ toaletu. Získáte tedy 3kk s koupelnou a 2 toaletami nebo můžete vybudovat velmi komfortní 2kk.

Dům je spravován SVJ, které nemá žádné dluhy a poplatky jsou nízké. Jsou zde veškeré přívody včetně plynu.

Jde o ojedinělou nabídku v této žádané lokalitě. Získáte byt s maximálním soukromím, zelení a skvělou dostupností – tram Kavalírka 3min pěšky s veškerým zázemím obchodů, metro Motol 10min tram a metro Anděl 10min, park Skalka za domem, Klamovka 5min pěšky, park Ladronka, tenisové kurty 5min pěšky, přírodní památka usedlost Skalka za domem.Napsat referenci pro Šárku je težké protože bych chtěla napsat o ní celou esej jak je fantastická. Nedokážu si představit nikoho kdo by neocenil jaký servis Šárka nabízí a jak vykonává svou práci. Měla jsem pocit že jsem získala na mé straně někoho kdo chce pro me to nejlepší a je mi zároveň poradkyně, přítelkyně, ségra a máma najednou. Ani v jeden moment jsem neměla pocit že se ptám blbě aneb že něco nevím. Jednoduše s Šárkou jsem věděla na stop procent že vše se udělá, vyřeší v čas a klapne tak jak má. A to bylo rozhodne po prvé co jsem to zažila. A ještě k tomu celému ma i fantastický právní servis od JUDr T. Pazourkové, kde jsem měla taky pocit že moje neznalecké právní otázky jsou skvěle zodpovědné. Už teď tuším že tady se ta spolupráce se Šárkou jenom začíná! Děkuji za všechno!

shutterstock_767771860-min
MICHAELA KOVÁČOVÁ

PRODÁVAJÍCÍ

KONTAKT

Chcete prodat či koupit nemovitost?