fbpx
  • Šárka Sattar, váš realitní makléř

    „Každý z nás je jedinečný. A stejně jedinečný je pokaždé i příběh kolem prodeje či koupě nemovitosti.“

  • Šárka Sattar, váš realitní makléř

    „Každý z nás je jedinečný. A stejně jedinečný je pokaždé i příběh kolem prodeje či koupě nemovitosti.“

  • Šárka Sattar, váš realitní makléř

    „Každý z nás je jedinečný. A stejně jedinečný je pokaždé i příběh kolem prodeje či koupě nemovitosti.“

profilovka-fb
Připravujeme pronájem
2+kk / 43m2
prodej

Kozí Hory okr. Příbram

Chalupa 80m2, pozemek 1625m2

Moje životní cesta

Realitní poradenství je přirozeným vyústěním mé dosavadní cesty životem. Příjemně propojuje moje záliby a předchozí pracovní zkušenosti. Vždy mě fascinovala architektura a design, nicméně mojí profesní doménou byly finance. 

Svoji práci v zahraničních společnostech jsem milovala, nejen kvůli skvělým – i když velmi náročným – nadřízeným a kolegům. Zároveň jsem se „v korporátu“ naučila, že pouze tvrdou prací a velmi osobním přístupem mohu dosáhnout kýženého cíle – spokojenosti klienta. 

Stejně jako práci ale miluji i svoji rodinu, a to mi ukázalo cestu, jak skloubit profesní a soukromý život. A každá pochvala či dobré reference od spokojeného klienta mě utvrzují, že toto rozhodnutí bylo správné. 

Doufám, že i pro vás budou moje služby užitečné a že vás hledání vysněné nemovitosti „s Šárkou“ bude bavit.

Těším se na spolupráci!

BLOG

Víte, jak se pozná opravdu úspěšný makléř?

Klíčem k růstu je učit se nové věci, zkrátka experimentovat a zkoušet vychytávky. Přesně proto jsme pro vás přichystali sadu videorozhovorů.

Co o mě říkají

Moji klienti​

Šárka mě nedávno radila v rámci prodeje a následovného pronájmu bytu. Během celého procesu byla Sarka velmi profesionální a zorganizovaná. Měla pozitivní přístup a nebylo nic s čím by nedovedla poradit. Překlad dokumentů, kontrola smluv a nebo doporučení dalších možností. Rád s ní budu znovu spolupracovat.

shutterstock_767771860-min
CH. SHEILS​

Spoluprace s pani Sarkou Sattar byla zcela bezchybna, ocenil jsem vysoce profesionalni pristup i mile jednani, pani maklerka zajistila k me velke spokojenosti vse od schuzek s potencialnimi zajemci o koupi meho bytu pres vyrizeni legislativnich nalezitosti az po predani bytu novym majitelum. Spolupraci s pani maklerkou tedy mohu vrele doporucit.

shutterstock_767771860-min
M. MAŠEK​

Pokud bychom ještě někdy prodávali nebo kupovali nemovitost, rozhodně bychom stáli o služby paní Šárky Sattar. Je perfektně připravená na všechny myslitelné varianty, aktivně hledá nejlepší řešení, dotahuje věci do konce a v náročných situacích neztrácí elán a optimismus.

shutterstock_767771860-min
P. ZEMANOVÁ​

S Šárkou Sattar jsem prodávala dvě nemovitosti.Byla jsem maximálně spokojena,je milá,příjemná,lidská a zároveň obrovský profesionál.Zajištuje kompletní servis včetně homestagingu,právních služeb,drobných oprav a současně zajištuje veškerou administrativu.Perfektně se orientuje na trhu,dokáže doporučit nemovitost i na investici,její prohlídky nemovitostí jsou zážitek.Obě nemovitosti prodala do 3 měsíců.Nejlepší volba realitního makléře!

shutterstock_767771860-min
V.Janoušková

Musím říct, že díky bohu, že paní majitelku paní Sattar zastupovala. Paní Sattar kolem toho běhala neskutečně. Řešila každou maličkost, byla pořád na telefonu, zařizovala veškeré dokumenty, smlouvy, kdy si opravdu neumím představit jak bych to zvládla, kdybychom to měly dělat s původní majitelkou bytu samy.  Pohlídala všechny kroky, vysvětlila posloupnost aktivit, včetně komunikace s právníky, pomohla s úschovou a vše proběhlo naprosto v pořádku. Psala mě a majitelce e-maily i na Silvestra, kde nás informovala o změnách v katastru. Při finálním předání bytu také přijela a s majitelkou přepsala veškeré náležitosti na mě. Já i paní majitelka jsme v podstatě mohly vypustit půl věcí a nechali jsme to na paní Sattar. Takže za mě velká spokojenost.

shutterstock_767771860-min
P. Figallova

Napsat referenci pro Šárku je težké protože bych chtěla napsat o ní celou esej jak je fantastická. Nedokážu si představit nikoho kdo by neocenil jaký servis Šárka nabízí a jak vykonává svou práci. Měla jsem pocit že jsem získala na mé straně někoho kdo chce pro me to nejlepší a je mi zároveň poradkyně, přítelkyně, ségra a máma najednou. Ani v jeden moment jsem neměla pocit že se ptám blbě aneb že něco nevím. Jednoduše s Šárkou jsem věděla na stop procent že vše se udělá, vyřeší v čas a klapne tak jak má. A to bylo rozhodne po prvé co jsem to zažila. A ještě k tomu celému ma i fantastický právní servis od JUDr T. Pazourkové, kde jsem měla taky pocit že moje neznalecké právní otázky jsou skvěle zodpovědné. Už teď tuším že tady se ta spolupráce se Šárkou jenom začíná! Děkuji za všechno!

shutterstock_767771860-min
M. Kováčová

Na Šárku Sattar jsem se obrátila na základě doporučení. Funguje na trhu již několik let a její zkušenosti, rychlost a vstřícnost jsem velmi ocenila. Nemovitost, kterou jsem se chystala pronajmout profesionálně nafotila, připravila video a zrealizovala home staging. Najít vhodného kandidáta na pronájem byla pak otázka několika málo dnů. Šárka je precizní se smyslem pro detail a zodpovědnost. Vřele doporučuji a velmi ráda se na ní v budoucnu kdykoliv obrátím.

shutterstock_767771860-min
V. Fremuthová

Šárka Sattar má vše co by ideální realitní makléř měl mít – profesionalitu, přehled trhu, rychlost, lidský přístup a flexibilitu vyřešit jakoukoli vzniklou situaci. Potřebovali jsme pronajmout byt a vše vyřešit v podstatě za nás, jelikož žijeme mimo ČR. Šárka připravila skvělý home staging a byt byl pronajat během několika týdnu! Šárka nás ohromila svým profesionálním přístupem a jak vše zajistila a my se nemuseli vůbec o nic starat jen podepsat smlouvy. Nyní hledáme nový byt v Praze a bez velkého rozmýšlení jsme opět Šárku oslovili.

shutterstock_767771860-min
P. Gatek
Kontakt

Chcete koupit nebo prodat nemovistost?